Vestuvinių taurių graviravimas

Vestuvinės taurės - tai ypatingos, papuoštos jaunavedžių taurės, kurios po vestuviu lieka pas juos kaip tos nuostabios jų šventės priminimas. Kiekviena pora nori, kad jų vestuvinės taurės būtų ypatingos, išskirtinės ir nepakartojamos. Vestuvinės atributikos parduotuvėse taurės yra beveik vienodos ir mažai kuo skyriasi viena nuo kitos.

Mes Jums siūlome taurių graviravimo paslaugas, kurių dėka galite įgyvendintį savo idealių taurių idėją! Graviruojame ant taurių Jūsų norimus žodžius, tekstus ar atvaizdus. Lazerinio graviravimo pagalba galėsite būti savo taurių kūrėju, graviravimo būdu pavaizduoti ant jų ką tik geidžia širdis.

Graviruotė ant taurių yra ilgaamžė ir išliks ilgam, nenusitrins ir ne nubluks. Galėsite ilgą laiką mėgautis puikiomis savo suprojektuotomis graviruotomis taurėmis.

Siūlome visas graviravimo paslaugas ant visų stiklo paviršių ir kitų medžiagų. Graviravimo kaina kiekvienam užsakymui skaičuojama idividualiai, susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime geriausią Jūsų idėjos įgyvendinimo sprendimą!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Parašykite mums